Esu Ernesta Jorudė- Closté Clothes Image House įkūrėja, įvaizdžio bei rūbų dizainerė, visažistė. Kuriu grožį ir priklausau madai nuo 2010 m., tuomet ir atsirado Closté Clothes vardas bei pirmoji mano drabužių kolekcija.

Nuo 2012-ųjų pradėjau dirbti stiliste individualiose bei reklaminėse fotosesijose. Dirbau su tokiais puikiais ir gerai žinomais fotografais kaip Rasa Jarmalienė, Tomas Kauneckas, Konstantin Sanmarin, Albert Pocej, Dainius Ščiuka. Stilizavau fotosesijas, kurios buvo publikuojamos žurnaluose: „Žmonės“, „Stilius“, „Ikona“, „Ieva“. Esu kūrusi įvaizdžius ne vienai žinomai Lietuvos pramogų pasaulio personai bei muzikos grupėms: „69 danguje“, „Pinup Girls“, „Pop Ladies“ merginoms, taip pat Rasai Ciūnei, Ievai Mackevičienei, Julijai Žižei, Viktorijai Mauručaitei, Ingai Budrienei, Jurgitai Kiguolei, Daivai Rudokaitėi, Gintarei Songailei ir kt.

2014-aisias duris atvėrė lietuvių dizainerių kūrybos ir įvaizdžio namai „Closté Clothes“. Tai buvo vienas pirmųjų lietuvos dizainerių rūbų bei aksesuarų butikas Kaune.
stylin11

styling2

 

 

Closté Clothes Image House – lietuvių dizainerių mados namai, nuo 2014 m., įsikūrę Kauno senamiestyje. Čia gyvena lietuviški prekiniai ženklai, siūlantys išskirtinius rūbus bei aksesuarus moterims.

Closté Clothes Image House klientėms kruopščiai atrenku Lietuvos dizainerių kurtus rūbus bei aksesuarus, kad galėčiau pasiūlyti visą derinio eilutę, kiekvienam skoniui, skirtingiems tipažams. Taip pat, jau nuo pat Closté Clothes įkūrimo, asortimentui pagyvinti kuriu specialiai įvaizdžio namas skirtą CLO moteriškų drabužių liniją- įkvėptą miesto, įsimintinų akimirkų ir, žinoma, Jūsų norų…

Išskirtinė paslaugą: įvaizdžio kūrimas nuo A iki Z, šventinių suknelių nuoma bei dieninis ar vakarinis makiažas po vienu stogu! Klientės pageidavimu ir plaukų stilisto paslaugos. Dalykiniam susitikimui, vakarėliui ar iškilmingai puotai galėsite pasiruošti su profesionalų pagalba ir viskas vienoje vietoje! Tai patogus, stilingas ir laiką taupantis mano pasiūlymas Jums, mūsos.

Daugiau informacijos bei rezervacija: info@clo.lt arba telefonu +37060263124

BENDRADARBIAUKIME! 

Norintys prisijungti prie Closté Clothes Image House komandos bei pasiūlyti savo produkciją, maloniai kviečiu rašyti elektroniniu paštu: info@clo.lt

Prisijunk prie mūsų FACEBOOK puslapyje!

Su meile,

Ernesta