Prekių keitimas

Prekės (išskyrus apatinį trikotažą) kurios yra nepažeistos, nenešiotos ir turi etiketes gali būti pakeičiamos per 14 dienų nuo pristatymo. Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el.paštu ir išsiųsti siuntinį adresu Ernesta Jorudė J. Jablonskio g. 13-3 Kaunas, Lietuva, tel.nr. +37060263124

Keitimas galimas tuo atveju jei Pardavėjas turi pirkėjui reikiamą prekės dydį.

Prekių grąžinimas

Visos prekės siūlomos www.clo.lt gali būti grąžintos per 14 dienų nuo pristatymo. Prekės turi būti nenešiotos, švarios, naepažeistos, neturėti kvepalų kvapo ir kitų nešiojimo žymių, taip pat turėti visas pristvirtintas originalias etiketes.

Pinigai už prekes bus grąžinti per 10 dienų nuo prekių gavimo dienos. Pristatymo ir grąžinimo kaštai nėra kompensuojami. Prekės saugų grąžinimą turi užtikrinti pirkėjas.

Prekių gražinimo instrukcija:

1)     Saugiai supakuokite siuntinį

2)     Jei siunčiate paštu: rekomenduojame siųsti registruotu paštu.

 Siuntinį siųskite adresu Ernesta Jorudė J. Jablonskio g. 13-3 Kaunas, Lietuva, tel.nr. +37060263124

Atsiųskite mums siuntos kodą el.paštu info@clo.lt

3)     Jei siunčiate paštomatu, siųskite į Kauno PC AKROPOLIS paštomatą, Karaliaus Mindaugo g. 49, Kaunas, Ernesta Jorudė, +37060263124

Dėl prekių prigimties ir galiojančių teisės aktų, pagal individualius užsakymus pritaikyti drabužiai negali būti grąžinti. Jei dvejojate dėl individualaus užsakymo, susisiekite su mumis.